Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 04:48:27

В Чернігові пролунав “Музичний бриз”

09.04.2012   14:08

В рамках проекту “Армія дітям” Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України дав благодійний концерт для жителів Чернігова під назвою “Музичний бриз”. У такий спосіб військові оркестранти збирали кошти для хворих дітей Чернігівщини, які потребують невідкладного лікування.

Концерт відбувся в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

До благодійної акції долучився Благодійний фонд імені Двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, Чернігівський міський центр соціальних служб для сімї, молоді та дітей і регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. Усі разом поєднали свої зусилля, аби допомогти коштами сімї Рогожиних, в якій проживають троє дітей – двоє з яких хворі на дитячий церебральний параліч.

Під час концерту в залі філармонії стояла скринька, куди кожен бажаючий міг кинути гроші для дітей-інвалідів. На зібрані кошти організатори благодійної акції придбають для Рогожиних велотренажер, аби діти змогли тренувати свою опорно-рухову систему.

– Один з дітей Рогожиних непогано грає на флейті, – повідомив начальник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслужений артист України майор Олександр Шевчук. – Ми обов’язково йому допомагатимемо розвивати свій талант.

Аби зацікавити публіку військові музики підготували цікаву концертну програму, під час якої звучали відомі світові хіти в сучасній обробці. Зокрема оркестранти грали музику із відомих кінофільмів “Титанік”, “Пірати Карибського моря”, та один із хітів групи Scorpions, а солістка військово-музичного центру Тетяна Манойленко виконувала відому пісню “Time to say goodbye”.

– Я приємно вражена тим, що військові Збройних Сил України так
поставилися до проблеми нашої сімї, – не стримувала емоцій мати дітей-інвалідів Валентина Рогожина, – Для нас це буде величезна допомога з боку людей у погонах. Ми давно хотіли купити тренажер, проте не було на це коштів.

Як повідомив майор Олександр Шевчук, військові музики запланували провести ще ряд благодійних концертів гарнізонами Чернігівщини. Вони збиратимуть кошти і для інших хворих дітей.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.