Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 15:39:35

Обласний конкурс "Кращий читач року". ФОТО

14.04.2016   08:26Агенцiя

Це ще раз переконливо підтвердив обласний конкурс між учнями 6 та 7 класів «Діти, що читають – майбутнє України» (в рамках Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року») 12 квітня, підвів свої підсумки в обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського.

Цей конкурс започаткував форум книговидавців  з 2005 року. Загалом в конкурсі прийняли участь всі райони області, але на заключний етап приїхали лише 18 чоловік, на превеликий жаль.

З кожним роком бажаючих прийняти участь в конкурсі стає все більше і більше. За ці роки більше 200 дітей взяли участь тільки в обласному конкурсі. Тобто, ми можемо з вами впевнено сказати, що книга на Чернігівщині нині набуває популярності серед дітей.

Кращі юні читачі на фінальному конкурсі змагалися в знанні світової та української літератури для дітей, в навичках користування довідниками, енциклопедіями для отримання потрібної інформації та перевірили свої знання  з української мови.

За результатами конкурсних завдань серед учнів 6-х класів перемогу отримала учениця Прилуцької гімназії №5 Дорошенко Алісія. А серед учнів 7-х класів, перемогу отримав учень з села Лемешівка Городнянського району Крикун Вадим.

Ці переможці у травні будуть представляти Чернігівщину  на дитячому фестивалі «Книгоманія» який буде проходити в місті Львові. Тож шановні переможці, читайте більше та прославляйте нашу рідну Чернігівщину, успіху вам!


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Укрпошта з 1 липня повертається до довоєнного графіку роботи і доставлятиме крупногабаритні посилки

Укрпошта з 1 липня повертається до довоєнного графіку роботи і доставлятиме крупногабаритні посилки 14:53

У більшості областей Укрпошта повернулася до довоєнного графіку роботи. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку з огляду на поточну ситуацію.

Обстріли із артилерії та погрози бомбити лікарні: ситуація на прикордонні станом на ранок 30 червня

Обстріли із артилерії та погрози бомбити лікарні: ситуація на прикордонні станом на ранок 30 червня 14:42

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 30 червня 2022 року.

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!