Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 18:40:29

"Все, що душа довірила словам"

04.04.2016   07:43

Часом чотири поетичні рядки талановитого автора можуть замінити сторінку тексту прози. Про це думаеш, слухаючи виступи членів і гостей «Літературної вітальні» Ніжинської центральної міської бібліотеки.

Минулий рік подарував Світлані Рижевській цікаві подорожі по Чернігівщині, до Кримського узбережжя. Свої враження поетеса увічнила у віршах /збірки «Чарівний світ», «Пам’ять»/. Навіть уві сні С.Рижевська пише вірші. Плідною стала і поїздка на дачу, де розквітли крокіси. Мудрі й яскраві поетичні твори народжуються з-під пера Лідії Турової: «Мойавгуст», «Весь мир с улыбкой обниму», ін. На зустріч з творчимиколегами вона приходить, як на свято:                                                                               

- Пониманье людей, только самая малость - от грусти моей ничего не осталось. Лідія Василівна - білоруска, в Ніжині з 1992 року. Але ріднішого міста для неїнемає. Наш «соловейко» Ніна Олещенко, хоч і любить поезію, все ж більшес піває українськ іпісні. І тепер вона подарувала нам професійне виконання творів «Я-українка», «Волонтери», «І наречени мочі милувати». Не змогла вона оминути тему волонтерів, які українську армію оділи, обули й нагодували. Заспівав і прозаїк Віктор Абузяров, серйозніречі - романси. Софія Демиденко, найплодовитіший автор «Літературноївітальні», ознайомилаприсутніх з віршами зіз бірочки «Мої роки». ЇЇ поетичні твори можутьзворушити до сліз. Але цекраще, ніж залишитися байдужим. Поезія робить нас духовно чистішими та щасливішими.                     

- Поетичне слово здатнепроникати в таємницілюдськоїдуші, не дає душі зачерствіти. Саме таку поезію дарують нам члени «Літературної вітальні», - каже ведуча засідання Колотило Тамара, заввідділом обслуговування ЦБС.


Н.Старінко, бібліотекар Ніжинської ЦБС.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.