Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 00:59:43

Чернігівські школярі перемогли на танцювальному конкурсі в Іспанії. ВІДЕО

23.03.2016   11:31Агенцiя

Народний художній колектив ансамбль танцю “Веснянка” здобув перемогу на танцювальному конкурсі «Тарасове колосся» в Іспанії.

У змаганнях, які були організовані українською діаспорою і проходили в Барселоні на початку березня, окрім чернігівських учнів, брали участь танцювальні колективи з Португалії, Іспанії та Грузії.

Керівник колективу Галина Ісупова розповіла, що це вже далеко не перша перемога школярів і починаючи з часу створення колективу (1992 рік ), учні вже приймали участь у різноманітних змаганнях в Болгарії, Сербії, Хорватії та Італії.

Учениця 9-го класу гімназії № 31 Вікторія Кондратенко каже, що на конкурсі вони хотіли продемонструвати те, що незважаючи на війну в нашій країні, українці були і залишаються сильні духом та тілом.

Дивіться детальніше у відеосюжеті Garmata.tv.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини