Сорочинський ярмарок на сцені обласного театру при повному аншлазі! ФОТОрепортаж
Колоритний, сповнений яскравого блиску мюзикл «Сорочинський ярмарок», з яким прибули на наш фестиваль артисти кіровоградського Театру корифеїв, з перших хвилин заполонив глядацьку залу емоційною акторською грою, дзвінкими голосами, запальними танцями – одним словом, ярмаркували корифеї знатно!
Вози, повні збіжжя та всілякого краму, гуркотіли по сцені, як сорочинським шляхом, цигани співали та витанцьовували у барвистому вихорі спідниць, і всюдисуща нечиста сила, як воно і буває в житті, управляла цим розмаїто-ярмарковим сценічним дійством. До речі, щодо постаті чорта, який не тільки за задумом режисера був репрезентантом дійства вистави, а й виявився, на відміну від гоголівського прототипу, симпатичним і привабливим. Виходить, навіть маючи сатанинську природу, можна бути спроможним на добрі справи і допомагати закоханим.
Тож, вручаючи перед початком вистави наш чернігівський коровай директорові Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького Володимиру Єфімову, голова оргкомітету фестивалю Сергій Мойсієнко щиро дякував гостей за участь у цьогорічному фестивалі. А художній керівник-головний режисер нашого театру Андрій Бакіров після завершення спектаклю під гарячі оплески захоплених глядачів і вигуки «Браво!» вручив своєму колезі, режисеру-постановнику мюзиклу Євгену Курману Диплом учасника фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі» – 2016.
Вітаємо творчий колектив кіровоградців з успішним «ярмаркуванням» на нашому фестивалі і бажаємо, щоб їхні творчі здобутки завжди були «конкурентоспроможним товаром» і користувалися підвищеним попитом у вдячного глядача.
Раїса Міненко
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.