Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 02:18:45

Дитяче захоплення – справа життя. ФОТОрепортаж

17.03.2016   08:18Агенцiя

Яскравий приклад Марини Стрижак, коли дитяче захоплення фотосправою стає справою життя.

Ще навчаючись у школі Марина мріяла про свій фотоапарат. Разом з подругами вона стала відвідувати  дитячу фото студію «Пошук» під керівництвом Віктора Кошмала яка працює при обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

Творчий шлях – не легкий шлях. Сам я як керівник – постійно у творчому пошуку і до цього привчаю всіх своїх вихованців. Не можу сказати, що всі вони стануть великими фотографами, але те що вони стануть справжніми людьми я точно знаю. Адже на своїх заняттях я навчаю гуртківців бачити навколишній світ у всій його красі. Зі своїми гуртківцями ми буваємо скрізь. Нас можна бачити на Валу, спортивних змаганнях, танцювальних майданчиках, на Анисівських луках. А неповторний Седнів в усі пори року манить своєю красою. Ось так і зросла Маринка і багато інших юних фотоаматорів які своїми світлинами радують нас, передаючи неповторну красу рідного краю.

Своєю виставкою «Миттєвості життя»,  яка відкрилася у міській бібліотеці ім.Коцюбинського, Марина Стрижак зробила ще один крок до своєї мрії. Звісно, попереду у неї велике творче життя, адже сьогодні вона навчається у двох вузах – Чернігівському НТУ та Київському національному університеті театру, кіно і телебачення  ім Карпенка- Карого  на факультеті «Кінотелеоператор». Але як би там не було, свої перші світлини зроблені у фото студії «Пошук» вона збереже назавжди.

Фоторепортаж з відкриття фото виставки Віктор Кошмал.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.