Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 03:01:16

Безкоштовно видати власну книгу — реально

12.03.2016   09:38Агенцiя

Конкурс рукописів авторів Чернігівщини триває до 21 березня Триває прийом рукописів авторів з Чернігівської області на конкурс для подальшого видання коштом обласного бюджету.

У рамках реалізації заходу «Випуск книг місцевих авторів» обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки до 21 березня триватиме прийом рукописів, які претендуватимуть на випуск коштом обласного бюджету у 2016 році.

Для участі у конкурсі запрошуємо до 17:00 год 21 березня подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:
- завершений рукопис твору українською мовою у друкованому та електронному вигляді;
- заяву встановленої форми про винесення рукопису на розгляд комісії;
- мотиваційний лист у довільній формі з обґрунтуванням доцільності випуску твору в рамках Програми та короткими відомостями про автора (авторський колектив, упорядника);
- дві фахові рецензії на рукопис (лише для рукописів наукових видань).

Орієнтовна вартість видання запропонованого рукопису не може перевищувати 20 тисяч грн.

Оцінку рукописів здійснюватиме комісія з питань підтримки місцевого книговидання, вирішальне засідання якої попередньо заплановане на кінець квітня.

Рукописи, визнані найкращими, будуть включені до видавничого плану на 2016 рік та випущені друкомнакладом від 200 примірників без жодної оплати з боку авторів. На реалізацію цього заходу в обласному бюджеті у поточному році передбачено 100 тисяч грн.
Рукописи приймаються за адресою: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, вул. Шевченка, 7, к. 2, м. Чернігів, 14000. Вхід до будівлі — з боку скверу ім. Попудренка.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не здійснюється.
Закупівлю послуг з підготовки та випуску в світ книг-переможців попередньо планується здійснити через систему електронних закупівельProZorro.

Електронні копії усіх книг, які вийдуть коштом обласного бюджету, після публічної презентації друкованого видання будуть розміщені у вільному безоплатному доступі на веб-сайті Чернігівської ОДА.
Випущені книги будуть передані до бібліотек та навчальних закладів області задля задоволення потреб читачів Чернігівщини; розповсюджуватимуться під час виставок та презентаційних заходів для популяризації літературної сфери області.

Не приймаються заявки від авторів, книги яких видавалися за кошти обласного бюджету у 2014–2015 роках, а також заявки на перевидання творів, які вже виходили друком в Україні, а також будь-які заявки щодо випуску навчальних, рекламних, періодичних видань, препринтів, авторефератів дисертацій, буклетів, карток, листівок, плакатів, а також видань, які передбачають одноразове використання (книжки-розмальовки і т.п.).

Повна інформація про конкурс рукописів розміщена на офіційному веб-сайті Чернігівської ОДА у підрубриці «Підтримка місцевого книговидання» рубрики «Гуманітарна сфера», або за коротким гіперпосиланням: bit.ly/che_books_2016

Також за детальною інформацією можна звертатися до Валерія Сорокіна за телефоном: (0462) 67-86-94 або е-поштою sorokin.press@gmail.com.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників 18:45

28 червня у Прилуках відбулося вручення атестатів випускникам – 2022. Цьогоріч своє навчання у закладах загальної середньої освіти міста завершили 297 дітей.

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці 18:32

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали чоловіка, який у п’яному вигляді в ході раптово виниклої сварки поранив ножем 42-річну сусідку.

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили 18:26

У Чернігові стартує проект підтримки волонтерів, педагогів, соціальних працівників, психологів, медиків - тобто представників професій, які працюють з людьми і для людей.

У Чернігові погасили поштову марку «Українська мрія»

У Чернігові погасили поштову марку «Українська мрія» 18:15

Марка «Українська мрія» у продажу від сьогодні, 28 червня.

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.