Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 06:41:04

Приміщення кінотеатру імені Щорса має саме на себе заробляти

11.03.2016   14:59Агенцiя

Кілька тижнів робоча група з опрацювання пропозицій щодо подальшого функціонування приміщення кінотеатру імені Щорса комунального підприємства «Чернігівкіно» Чернігівської обласної ради збирала та аналізувала ідеї.

Тепер усі подані проекти оцінюватиме громадськість. Днями вони з’являться на офіційному сайті Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації. А вже 28 березня долю кінотеатру буде остаточно вирішено. На цьому акцентували сьогодні на засіданні відповідної робочої групи за головування першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича.

В обговоренні також взяла участь заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

На нараді було заслухано аргументацію поданих проектів. Варто зазначити, що пропозиції щодо «нового обличчя» архітектурної пам’ятки у центрі міста надавала не лише громадськість. Своє бачення подальшого використання приміщення представили і два Департаменти ОДА — сім’ї, молоді та спорту і, звичайно ж, культури і туризму, національностей та релігій.

У стінах теперішніх кінозалів бачать спортивно-концертні майданчики, мистецький комплекс, виставкову та розважальну арену, заклад громадського харчування, конференц-зали та навіть розглядають можливість переміщення сюди ж Чернігівського молодіжного театру. Втім, є варіанти зі збереженням прямого призначення кінотеатру.

— Все із запропонованого потребує значних капіталовкладень. Та ми маємо пам’ятати, що треба обійтися мінімальними затратами та створити таке комунальне підприємство, яке заробляло б на себе, — наголосив Леонід Сахневич.

На раціональності використання приміщення наголошувала і Наталія Романова: "Культурно-мистецький центр — це честь для будь-якого міста. І влада, і громадськість мають вишукувати кошти на його створення та утримання. Треба разом розробляти проект та знаходити шляхи його реалізації. Ми маємо розділити не лише ідею, а й відповідальність за неї".

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.