"Кобзарська юнь України". ФОТОрепортаж
Два дні на древній Чернігово-Сіверській землі буде проходити V Всеукраїнський відкритий огляд-конкурс юних бандуристів «Кобзарська юнь України».
Це яскраве музичне свято , яке єднає шанувальників бандурного мистецтва вже стало однією з багатьох культурних традицій, народжених на гостинній Чернігівщині.
Учасники конкурсу презентують не лише себе, свої навчальні заклади, але й безумовно і національну культуру України. Не дивлячись на скруту до Чернігова завітало близько 40 учасників конкурсу з викладачами з 11 областей України.
Журі конкурсу очолює Єсипок Володимир Миколайович – Голова Правління Національної спілки кобзарів України, професор, народний артист України.
Фоторепортаж з відкриття конкурсу Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58
День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації











