Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:58:58

В Ічні презентували книгу Олесі Реути "100 бійців. Ічнянці в АТО"

01.03.2016   09:03

У м. Ічня, що на Чернігівщині, відбулась презентація книги «100 бійців. Ічнянці в АТО», написана депутатом Ічнянської міської ради від ВО «Свобода» Олесею Реутою.

Відвідати презентацію прийшли небайдужі містяни, місцеві письменники, громадські діячі, інтелігенція, а також учасники російсько-української війни.

Розпочали захід з хвилини мовчання за тими, хто не повернувся з війни. Далі відбулась вікторина на знання історії Українських національно-визвольних змагань, а також ОУН та УПА. Під час заходу присутні активно обговорювали книгу, а також ставили питання авторці. Крім того, після зустрічі Олеся Реута мала змогу поспілкуватися з бійцями-фронтовиками, історії яких стануть матеріалом для написання другого тому книги.

«У сучасних вояків відродився дух всіх українців, котрі боролися за незалежність: від Святослава  до повстанців Холодного Яру, петлюрівців та упівців. Дух наших вояків непереможний , а нашу націю неможливо ані залякати, ані здолати»,- зазначила Олеся Реута.

У своїй книзі авторка розповідає про бойовий шлях 102-х бійців та історію про загиблих танкістів, які віддали свої молоді життя за Україну – Володимира Моісеєнка та Станіслава Кривоноса. Велика увага приділяється дослідженням причин російсько-української війни ХХІ ст., а також причинам помилок та халатності у ставленні вищого військового командування до бійців на передовій. У книзі наведена правда про захист Луганського та Донецького летовищ, Дебальцевого, Мар’їнки, Широкиного, Вуглегірська словами  свідків та учасників війни.

Останні новини Чернігівщини

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.