Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 19:46:18

Розшукуються ентузіасти літератури та бюджетної прозорості

29.02.2016   09:50Агенцiя

У зв'язку з підготовкою до випуску за кошти обласного бюджету книг місцевих авторів в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки розшукуються ініціативні жителі області.

Які:
    небайдужі до долі талановитих письменників та їхніх творів;
    зацікавлені у випуску якісної літератури — художньої, краєзнавчої, історичної, наукової та іншої;
    мають розвинений кругозір, гарну ерудицію та широке коло інтересів;
    незалежні у прийнятті рішень, об'єктивні та здатні до критичної оцінки;
    люблять читати та мають на це час;
    небайдужі до того, які саме книги будуть надруковані за кошти обласного бюджету.

Якщо ви впізнали себе — пропонуємо взяти участь у громадському обговоренні положення про комісію з питань підтримки місцевого книговидання (яка обиратиме рукописи, що видаватимуться за бюджетні кошти), а також долучитися до роботи самої комісії та брати участь в обговоренні та оцінці рукописів.

Зацікавлених — запрошуємо звертатися до 2 березня за телефоном (0462) 67-86-94 або писати на електронну пошту sorokin.press@gmail.com.

Комісія з питань підтримки вітчизняного книговидання — консультативно-дорадчий, постійно діючий колегіальний орган при Чернігівській ОДА, який працюватиме на громадських засадах та формуватиме річний плану випуску книг в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

В рамках Програми невеликими накладами видаватимуться рукописи авторів з Чернігівської області. Вони безкоштовно передаватимуться до бібліотек, до навчальних закладів, розповсюджуватиметься на виставках і презентаційних заходах та будуть доступними для кожного жителя області.

З проектом положення про комісію, який виноситься на громадське обговорення, можна ознайомитися за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини