Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 вересня, 16:09:42

Розшукуються ентузіасти літератури та бюджетної прозорості

18.02.2016   08:06Агенцiя

У зв’язку з підготовкою до випуску за кошти обласного бюджету книг місцевих авторів в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки розшукуються ініціативні жителі області, які:

— небайдужі до долі талановитих письменників та їхніх творів;
— зацікавлені у випуску якісної літератури — художньої, краєзнавчої, історичної, наукової та іншої;
— мають розвинений кругозір, гарну ерудицію та широке коло інтересів;
— незалежні у прийнятті рішень, об’єктивні та здатні до критичної оцінки;
— люблять читати та мають на це час;
— небайдужі до того, які саме книги будуть надруковані за кошти обласного бюджету.

Якщо ви впізнали себе — пропонуємо взяти участь у громадському обговоренні положення про комісію з питань підтримки місцевого книговидання (яка обиратиме рукописи, що видаватимуться за бюджетні кошти), а також долучитися до роботи самої комісії та брати участь в обговоренні та оцінці рукописів.

Зацікавлених — запрошуємо звертатися до 2 березня за телефоном (0462) 67-86-94 або писати на електронну пошту sorokin.press@gmail.com.

Комісія з питань підтримки вітчизняного книговидання — консультативно-дорадчий, постійно діючий колегіальний орган при Чернігівській ОДА, який працюватиме на громадських засадах та формуватиме річний  плану випуску книг в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

В рамках Програми невеликими накладами видаватимуться рукописи авторів з Чернігівської області. Вони безкоштовно передаватимуться до бібліотек, до навчальних закладів, розповсюджуватиметься на виставках і презентаційних заходах та будуть доступними для кожного жителя області.

З проектом положення про комісію, який виноситься на громадське обговорення, можна ознайомитися за посиланням.

Останні новини Чернігівщини

 Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто

Припинено діяльність злочинної групи, яка продавала неіснуючі авто 10:53

За належної взаємодії прокурорів Прилуцької окружної прокуратури, слідчих Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УКР ГУНП в Чернігівській області викрито злочинну групу, яка налагодила шахрайську схему з продажу автомобілів в мережі Інтернет.

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності

Увага! Нова шахрайська схема з поштовими відправленнями! Поліція закликає громадян до пильності 10:19

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини бути обачними під час спілкування з незнайомцями та не розголошувати паролі, що надходять в SMS-повідомленнях. Представляючись працівниками поштових компаній, шахраї випитують секретну інформацію і можуть отримати доступ до вашого телефону.

Чернігівські піротехніки розміновують деокуповані території Харьківської та Донецької областей 10:15

Починаючи з листопада минулого року та по теперішній час, розрахунки частини піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області виконують бойові завдання по гуманітарному розмінуванню звільнених від російських окупантів територій Харківської та Донецької областей.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:50

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

26 вересня - цей день в Україні та в світі

26 вересня - цей день в Україні та в світі 08:44

ДЕНЬ 580 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 580 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини