Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 17:52:12

Автори Чернігівщини мають шанс видати книгу коштом обласного бюджету

17.02.2016   09:26Агенцiя

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА оголошує про попередній прийом рукописів авторів з Чернігівської області на конкурс для подальшого видання коштом обласного бюджету.

У зв’язку з початком реалізації напряму «Випуск книг місцевих авторів» обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки до 20 березня триватиме прийом рукописів, які претендуватимуть на випуск коштом обласного бюджету у 2016 році.

Впродовж І кварталу 2016 року рукописи будуть винесені на розгляд комісії з питань підтримки місцевого книговидання, яка здійснюватиме їхню оцінку.

Рукописи, визнані найкращими, будуть включені до видавничого плану на 2016 рік та випущені друком накладом від 200 примірників без жодної оплати з боку авторів. На реалізацію цього заходу в обласному бюджеті у поточному році передбачено 100 тисяч грн.

Для участі у конкурсі запрошуємо до 20 березня подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:
— завершений рукопис твору українською мовою у друкованому та електронному вигляді;
— відомості про автора (авторський колектив, упорядника) та контактні дані.

У разі прийняття рішення про необхідність надання додаткових документів (заява, мотиваційний лист тощо), про це буде повідомлено до 5 березня.
Орієнтовна вартість видання запропонованого рукопису не може перевищувати 20 тисяч грн.

Електронні копії усіх книг, які вийдуть коштом обласного бюджету, після публічної презентації друкованого видання будуть розміщені у вільному доступі на веб-сайті Чернігівської ОДА.
Рукописи приймаються за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (вхід з боку скверу ім. Попудренка), к. 2.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.
Закупівлю послуг з друку книг-переможців попередньо планується здійснити через систему електронних закупівель ProZorro.
Випущені книги будуть передані до бібліотек та навчальних закладів області задля задоволення потреб читачів Чернігівщини; розповсюджуватимуться під час виставок та презентаційних заходів для популяризації літературної сфери області.

Не приймаються заявки від авторів, книги яких видавалися за кошти обласного бюджету у 2014–2015 роках, а також заявки на перевидання творів, які вже виходили друком в Україні, а також будь-які заявки щодо випуску навчальних підручників, посібників, буклетів, бюлетенів, альманахів, періодичних видань.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Валерія Сорокіна за телефоном: (0462) 67-86-94.
 

Останні новини Чернігівщини

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу

Тупичівська громада серед фіналістів конкурсу "Неймовірні села України 2022" 16:04

Село Тупичів Чернігівської області знаходиться на кордоні з країною-агресором росією. Відстань до пункту перетину — 53,5 км. В перший день війни о 12:20 село було вже окуповане ворогом.

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської

Дитячі будинки сімейного типу з Коропської громади отримали допомогу від Олени Зеленської 15:59

Дитячий будинок сімейного типу Тригубенків, в якому виховуються 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, за потребою отримала під першої леді пральну машину, два планшети й телефон.

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи

Прикордонники Чернігівщини та Сумщини не фіксують, щоб ворог формував ударні групи 15:48

На кордоні з рф у межах Чернігівської та Сумської областей росія продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил, а саме в прикордонних районах Брянської та Курської областей.

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії

Як Чернігівщина готується до ймовірного наступного вторгнення Росії 15:43

П'ять громад Чернігівщини (Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Городнянська) визначені місцями проведення бойових дій. В області ані дня без обстрілів: мінометних і артилерійських по прикордонних населених пунктах або ж подалі, як-от до Десни чи Прилук, ракетами.

На Чернігівщині прикордонники знайшли диск із документами військової частини рф, яка брала участь у війні проти України 15:20

На носії знаходиться більше сотні гігабайт даних про зенітно-артилерійський підрозділ рф з-під москви: штатно-посадовий розпис з біографіями російських військових, технічна документація озброєння та військової техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини