Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм очолив Сергій Теребун
Сесія обласної ради проголосувала за призначення Теребуна С.І. на посаду генерального директора-керівника художнього обласного комунального концертно-видовищного підприємства «Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм».
Сергій Теребун родом з Ріпок, є магістром державного управління. У 1985 році закінчив Гомельське музичне училище ім.Н.Ф. Соколовського, за спеціальністю «артист оркестру, диригент, викладач», у 1993 році — Донецьку державну консерваторію ім.С. Прокоф’єва, у 1994 році — інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України. Проходив стажування за кордоном: у 1994 році — в університеті північного Лондону (Великобританія), у 1994 році — в Карловому університеті у Празі (Чеська Республіка), у 2004 році — в Латвійській школі державного управління у Ризі (Латвія).
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.