Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 03:56:40

Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка святкує День народження

26.01.2016   16:18

23 січня – День народження музею! Снігова ковдра огортає затишну сільську хатину, де народився і провів дитинство геній українського народу, один з фундаторів вітчизняного кіномистецтва, Олександр Довженко.

Спокій і зимовий сон взяли стару хатину у свої обійми, і приходять до неї, певно, дивні і давні сни про всіх тих, хто виріс в її теплій пазусі, хто жив тут колись і вирушив з її порогу у далекі мандри по життю і безсмертю.

23 січня 1960 року гостинно розчинив двері перед першими відвідувачами Сосницький літературно-меморіальний музей О.П.Довженка. З того часу родинна хата Довженків і сам літературно-меморіальний музей прийняли десятки тисяч людей, яких вабила історія народження і життя Олександра Петровича і та дивовижна аура, в якій народився митець.

У чергову – 56 річницю – до музею завітали гості з Києва та Сосниччини: відомі діячі літератури, учителі та підростаюче покоління.

Для своїх гостей колектив музею організував День відкритих дверей, тематичні екскурсії, стаціонарну виставку «Музей О.Довженка – візитна карта Сосниці». Відвідувачі залишили теплі записи у книзі відгуків та із задоволенням фотографувались біля пам’ятника і хатини режисера.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини