Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 01:28:55

Розмова за круглим столом з Іриною Ральченко

14.01.2016   09:04Агенцiя

У рамках спеціального проекту «Академія культури і освіти», що проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Goethe-Institut Ukraine, зорганізовано низку «Розмов за круглим столом» у п’яти українських містах - Рівному, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Вінниці.

З кожного міста запрошені два представники Управлінь культури та два представники місцевих громадських організацій, котрі разом із представниками з інших міст зможуть обговорити важливі для міської культурної роботи проблеми і завдання.

Стипендіатом цього проекту є і директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана Ірина Ральченко, яка цими днями на запрошення Федерального центру політичної освіти ФРН візьме участь у воркшопі «Розвиток міст, участь та менеджмент облаштування міських кварталів», який проходив у Берліні з 8 по 12 листопада.

Пропонуємо вам міні-інтерв'ю Ірини Ральченко для проекту «Академія культури і освіти», в якому вона розповіла про свої плани, пов'язані з роботою нашого музею:

“Не всі пам’ятники нашого міста знаходяться у доброму стані. Це також стосується ділянок, які оточують наш музей. Замість того, щоб чекати допомоги від влади, ми самі хочемо перетворити наших 400 м2 на художній простір. В цьому сенсі інклюзія є актуальною. Ми хочемо зробити наш музей доступним для слабозорих людей, застосовуючи шрифт Брайля.

Я мрію про створення мініатюр відомих будівель Чернігова, які б розташувалися у внутрішньому музейному дворику і були б доступними для людей, які пересуваються в інвалідних візках. Ми співпрацюємо зі спеціалістами, які можуть виготовити ці репліки з дерева.

Також ми шукаємо спонсорів для реалізації цього проекту. Моя робота легша ніж в урядовців, пов'язаних з культурою. Я можу реалізовувати свої ідеї за допомогою моїх співробітників. Я насолоджуюсь цією свободою, виконуючи мою роботу.”
 

http://prostir.museum/ua/post/36368

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.