Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:47:40

Чудовий подарункок для патріотів України

15.12.2015   11:37Агенцiя

Заслужена артистка України Марина Гончаренко, солістка військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, презентувала авторський патріотичний пісенний диск «Всі до бою!».

Чудовим подарунком для патріотів України стала презентація в Києві та Чернігові пісенного диску «Всі до бою!» солістки військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженої артистки України Марини Гончаренко.

Задум створення пісенного альбому в Марини виник під час численних концертів у польових умовах на передових позиціях українських воїнів, задіяних в АТО та власні враження від спілкування зі справжніми патріотами України. У її нових піснях лейтмотивом звучить тема боротьби.

Створенню та популяризації диску сприяло командування Сухопутних військ Збройних Сил України, військові журналісти, творчий колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України та волонтерські організації.

– Українська музика, патріотична та військова пісня мають всі шанси стати для українців номером один! Особливо нині, коли ми в Україні бачимо неймовірний сплеск патріотичних почуттів та національного піднесення. І слово, і пісня підносить патріотичний дух, надихає на великі подвиги, – зазначає керівник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук.

– Цей альбом має особливе значення. Адже кожна пісня в ньому вистраждана душею її авторки та виконавиці. Ці композиції народилися після виступів колективу Військово-музичного центру перед військовослужбовцями та населенням у зоні АТО. Військові артисти виконали на цій території вже понад 70 концертів. Музичні твори Марини Гончаренко про українського бійця, рідну землю, кохання, і, щонайголовніше – про непохитну віру в нашу перемогу, — констатував заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олександр Голоднюк.

Найближчим часом військові музики планують активізувати поширення музичного диску «Всі до бою!» серед бійців військових частин і підрозділів Збройних Сил України та створити відеоролик до однієї з пісенних композицій.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.