Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 17:49:22

У Батурині відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Територія талантів"

14.12.2015   10:15

Нещодавно вперше в історії Батурина, з метою виявлення найбільш талановитих і перспективних хореографічних колективів України та відкриття нових імен і талантів в галузі хореографічного мистецтва, в Батуринському будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Територія талантів — 2015".

Організатор проекту - танцювальний центр "Територія твого танцю" під керівництвом Ірини Баштан. Захід відбувся за підтримки депутата Чернігівської обласної ради Надії Петрівни Міклухо-Маклай, Батуринської міської ради та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Відгукнулися взяти участь у фестивалі 17 танцювальних колективів з восьми міст Чернігівської, Сумської, Київської та Житомирської областей. У фестивалі-конкурсі взяли участь учасники віком від 4 до 30 років.

Зібралося так багато бажаючих підтримати юних талантів.

Журі конкурсу представляли: заслужений діяч культури України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри хореографії Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, головний балетмейстер державного академічного хору ім. Григорія Верьовки Шкоріненко Валерій; генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», заслужений працівник культури України Реброва Наталія; балетмейстер-постановник, керівник танцювального центру «Територія твого танцю», організатор фестивалю-конкурсу «Територія талантів - 2015» Баштан Ірина; методист – викладач вищої категорії Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Зіньковецької Марченко Микола.

Впродовж конкурсу поважне журі проглянуло 50 танцювальних номерів.

Щиро розчулив всіх присутніх виступ наймолодших (3-4 роки) учасників фестивалю - учнів студії сучасного танцю «Vivа» з м.Бахмач.

Окремі номери: «Сватання Голохвастова» (хореографічий колектив «Спалах», м.Ніжин), «Лемківська полька» (хореографічий колектив «Експресія», м.Ніжин) та «Щедрий вечір» (хореографічий колектив «Спалах», м.Ніжин) вразили глядачів своєю оригінальністю постановки, артистизмом, творчим задумом та костюмами.

Найвражаючим і приголомшуючим виступом фестивалю-конкурсу став номер «Ой синку, мій сину» у виконанні хореографічного колективу «Devant» (м.Ніжин), який змусив всіх присутніх аплодувати стоячи із сльозами на очах. Однозначно, на думку як і журі, так і глядачів, цей виступ абсолютно заслужено і справедливо отримав найвищу нагороду конкурсу— гран-прі, кубок та грошову винагороду.

На завершенні конкурсу було оголошено подяки всім керівникам танцювальних колективів, хто доклав зусиль і довів, що танець може розкрити душу, внутрішній світ кожного учасника, не дивлячись на вік.

Після хвилюючого дня всі учасники фестивалю, які так професійно продемонструвати свої таланти на славу України, мали можливість ознайомитися з найважливішою сторінкою її історії - Гетьманським Батурином.

Спільним рішенням організаторів, журі та учасників фестивалю стало - "Територія талантів" постійним місцем своєї прописки затверджує Батурин!

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи 15:11

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в області щеплено першою та другою дозою 327 290 людей.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини