Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:37:54

Книги Чернігівщини демонструються та перемагають на виставці "Книжкові контракти" у Києві

11.12.2015   09:54Агенцiя

10 грудня у столиці, в Українському домі, розпочала роботу VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». Поряд з майже 70 учасниками окремим стендом представлена і Чернігівська область.

На експозиції «Книги Чернігівщини» презентована література, що виходила в світ в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки, книги, випущені вищими навчальними закладами, приватними та комунальними видавництвами області, та твори авторів Чернігівщини, видані в інших регіонах. Також на стенді працюють чернігівські письменники Олена Конечна, Тетяна Пакалюк, Алла Сокол та Михась Ткач.

Під час церемонії відкриття виставки перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак вручив нагороди лауреатам конкурсу «Краща книга України». Видання «Чернігівська Шевченкіана» стало переможцем у номінації «Моя країна».

Ця найповніша збірка творів чернігівських літераторів про життя і творчість Кобзаря була створена обласною організацією Національної спілки письменників України спільно з Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка та випущена в світ коштом обласного бюджету у видавництві «ПВК „Десна“». Диплом переможця прийняла член редколегії книги, голова обласної організації НСПУ Олена Конечна.

Виставка «Книжкові контракти» триватиме до 13 грудня. На стенді «Книги Чернігівщини» продовжуватиметься спілкування з місцевими авторами та їхні автограф-сесії.

Засновником та організатором Київської книжкової виставки «Книжкові контракти» є Держкомтелерадіо України. На поточній виставці широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання: художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання, музичну літературу. Кожного дня роботи виставки відбуваються цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.