Керівники земляцьких організацій відвідали Чернігів. ФОТОрепортаж
Керівники земляцьких організацій у м. Києві відвідали Чернігів з метою огляду унікальних давньоруських храмів.
У заході взяли участь голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, активісти столичних земляцьких організацій, представники громадськості, журналісти.
Церемонія передачі атрибутики, яку провели голови земляцтв Віктор Ткаченко (Чернігівське) та Микола Рожко (Херсонське), відбулася під фрагмент концерту “Слава во вишнех Господи…” у виконанні академічного камерного хору ім. Д. Бортнянського.
У ході візиту до нашого міста керівники земляцьких організацій поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку на Валу, а також ознайомилися з видатними пам’ятками Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).