У Чернігівському професійному будівельному ліцеї презентували виставку художника Івана Пенського
8 листопада в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулось відкриття виставки відомого художника Івана Пенського. У актовій залі навчального закладу представлено 22 картини митця, тож кожен охочий має змогу оцінити шедеври живопису.
Свою виставку художник присвятив учням ліцею Максиму Ковалю, Геннадію Куцу, Анатолієві Сокирку, Максимові Головатому, Євгену Кравченкові, Сергієві Петрику, які загинули при виконанні військового обов’язку в зоні АТО.
У рамках відкриття виставки, відбулась і творча зустріч з художником. Під час якої Іван Пенський спілкувався з учнями ліцею, декламував власні вірші та гуморески, розповів про свій життєвий та творчий шлях, поділився курйозними випадками із власного життя.
Як відзначає митець, талант художника у нього проявився під час служби на флоті, коли на доручення командування він створив свою першу картину. Перш, ніж стати художником, Іван Пенський тривалий час працював комбайнером, чим неймовірно пишається. Пізніше здобував освіту в Університеті народної творчості, удосконалював свою майстерність в Німеччині під керівництвом професора Рудольфа Хука. Картини художника представлені як в Україні, так і за кордоном (у Швеції, США, Великій Британії, Франці та Німеччині).
Зустріч з митцем супроводжувалась бурхливими оплесками, а глядачі ще довго не відпускали митця зі сцени.
Наостанок заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Каравайко подякував художникові Івану Пенському за теплу зустріч та побажав натхнення та творчих успіхів.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.