Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 13:12:48

Пройшов перший фестиваль-конкурс гітаристів-аматорів "Струни Полісся"

04.12.2015   08:02Агенцiя

Близько сорока учасників з Чернігова, Мени, Щорса, Киселівки зібрали організатори (а це обласний Палац дітей та юнацтва та управління культури Чернігівської міської ради) у приміщені Палацу позмагатися у виконавській майстерності.

Безкомпромісне журі у складі відомих у місті композиторів та гітаристів Олега Бойка, Сергія Галамаги, Дмитра Нечая та ідейного натхненника конкурсу Андрія Терещенка визначило переможців у двох вікових групах та двох номінаціях.

Усі учасники конкурсу отримали пам’ятні дипломи та подарунки, а лауреати – призи від управління культури. Крім того Сергій Галамага вручив учасникам власні диски записів музики для електрогітари.

Як зазначили організатори та члени журі, конкурс – це не лише змагання за призові місця, а, перш за все, майданчик для спілкування, можливість показати свою творчість та подивитись на здобутки однолітків. Саме таких творчих майданчиків не вистачає у нашому місті.

Організатори упевнені, що наступного року не лише конкурс розширить свої обрії, але і з’являться нові, які об’єднають творчу молодь, що захоплюється різними видами музичного мистецтва.
 

А лауреатами конкурсу за рішенням журі стали.

Категорія «Колективи»
Вік 12-16 років:

Диплом І ступеня: об’єднаний ансамбль гітаристів Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського;
Диплом ІІ ступеня: дует гітаристів Щорської ДМШ ім. Рахліна;
Диплом ІІІ ступеня: об’єднаний ансамбль гітаристів Щорської ДМШ ім. Рахліна.

Вік 17-21 рік:
Диплом І ступеня – не присуджувався;
Диплом ІІ ступеня: дует «Imagine» Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва;
Диплом ІІІ ступеня – не присуджувався.


Категорія «Сольні виконавці»

Вік 12-16 років:
Диплом І ступеня: Аліна Гай;
Диплом ІІ ступеня: Анастасія Батюк, Микита Іллюшко;
Диплом ІІІ ступеня: Олександра Бригинець.

Вік 17-21 рік:
Диплом І ступеня: Микита Рибак;
Диплом ІІ ступеня: Ілля Мосіч;
Диплом ІІІ ступеня: Богдан Барський.

Спеціальний приз журі: Ярослав Рубіс.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).