Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:18:35

Буккросинг в Чернігівському СІЗО та Чернігівській виправній колонії

26.11.2015   11:25Агенцiя

«Прочитав – віддай іншому» - з таким принципом гості завітали до бібліотек слідчого ізолятора та жіночої колонії.

«Книжки мають бути доступними. Так книги «звільняються» і мандрують від одного читача до іншого, а не залежуються на полицях», - розповідала головний бібліотекар відділу обслуговування бібліотеки ім. М.Коцюбинського Наталія Скирська, виставляючи принесену літературу на виділений стелаж.

Книга з ручками та ніжками, що біжить – саме таке зображення переважає на стікерах, наклеєних на книжки та різноманітних журналах, які наразі доступні засудженим. Додатково працівники бібліотеки ім. М.Коцюбинського принесли дитячу літературу та розвиваючі журнали в Будинок дитини при Чернігівській виправній колонії (№ 44). 

До буккросингу запросили всіх бажаючих, тих хто хоче знайти для себе щось цікаве та провести вільний час за книгою. На полиці художня література (українська, зарубіжна), є підручники, журнали. Звідки візметься «наповнення» для полиці? По-різному: бібліотечні працівники будуть приносити, але сподівання також і на читачів (засуджені вільно замовляють собі книги через інтернет та каталоги).

Буккросинг– практика залишати книгу чи журнал в публічному місці, щоб інші люди знайшли її і прочитали, а потім вчинили так само. При цьому  не потрібний читацький квиток, всі книги не мають номерів та шифрів. Кожен вільний у виборі та в сроках повернення книги чи журналу.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.