Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 19:44:13

Вийшла друком книга Віри Зайченко про вишивку козацької старшини

24.11.2015   09:33Агенцiя

У видавництві “РОДОВІД” побачила світ книжка знаної дослідниці українського мистецтва, історика, краєзнавця, музеолога Віри Зайченко “Вишивка козацької старшини XVII–XVIII століть з колекції Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського”.

Вона видрукувана в “малій серії української вишивки” і є реплікою каталогу музейного зібрання, що вже давно став бібліографічною рідкістю.

Видання містить вступну частину, опис колекції та 90 ілюстрацій.

Презентація відбудеться в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського (Вал) 26 листопада о 15:00 під час святкування Дня народження музею.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини