Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 14:56:06

Працівники обласної бібліотеки взяли участь у науково-практичній конференції "Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє"

21.11.2015   14:33Агенцiя

19 листопада працівники Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка взяли участь у науково-практичній конференції "Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє".

Конференція проходила у Науковій бібліотеці Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка у форматі робочого спілкування. Незважаючи на те, що присутні були представниками бібліотек різних систем і відомств, бібліотекарям було що сказати одне одному.

Оскільки, як неодноразово зазначила голова методичного об'єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Чернігівського регіону, директор Наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка, кандидат педагогічних наук Ганна Макарова, на конференції розглядалися болючі питання сьогодення бібліотек.

Зокрема, директор Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Чернігівської облради Надія Яременко підняла питання передплати періодики, бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Олена Попович поділилася досвідом роботи з внутрішньо переміщеними особами та представила проект "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації".

Про електронні сервіси на сайті свої бібліотеки розповіла завідувач відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення Наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету Ірина Ільченко.

Проблеми і перспективи розвитку електронних бібліотек ВНЗ розглянуто у доповіді бібліотекаря Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Алли Кожем'яко.

Проблема професійного рівня сучасних бібліотекарів і кадрового забезпечення бібліотек піднята у виступах завідувача відділу Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Наталії Праути та провідного бібліотекаря Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Наталії Мирончик.

Дружня та доброзичлива атмосфера, яку створила директор бібліотеки Ганна Макарова зі своїм колективом, актуальні та цікаві виступи учасників конференції  переконали присутніх у користі, яку приносять бібліотеки та фахові спеціалісти, працівники бібліотеки громаді.

Всі щиро дякували за гостинний прийом і підтримали ініціативу згуртовуватися, обмінюватися досвідом, співпрацювати на благо професії, користувачів та рідної країни.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.