Світлина Свято-Преображенського собору стала найкращою на Чернігівщині
Громадська організація «Вікімедіа Україна» признала світлину Свято-Преображенського собору найкращою на Чернігівщині у всеукраїнському фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини.
У номінації «Найкраще фото Чернігівської області» перемогла фотографія розпису куполу Свято-Преображенського собору в Новгороді-Сіверському Максима Зубова.
ГО «Вікімедіа Україна» проводить конкурс Wiki Loves Monuments («Вікі любить пам’ятки»).
Даний фотоконкурс спрямваний на пам’ятки культурної спадщини та проводиться в понад 30 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа й волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.