Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 22:37:45

Четвертий конкурс ім. Розумовського у Батурині. ВІДЕО

26.10.2015   08:10

День без екскурсій провів палац Розумовського у Батурині. Вже вчетверте в день народження колишнього власника палацу музиканта і мецената Андрія Розумовського там провели обласний музичний фестиваль-конкурс молодих виконавців. Традиційно юні музиканти змагалися в двох номінаціях – академічний спів і фортепіано, кожна з яких ділиться на дві вікові підгрупи.

Маленьку піаністку з Козельця журі назвало цьогорічним відкриттям конкурсу імені Андрія Розумовського. Тиждень тому Олесі Ковальчук виповнилося дев’ять років, але ніхто не дає їй більше семи, тому на слухачів Олеся справила враження як маленький Моцарт під час першого концерту у Відні.

Цьогоріч на обласний музичний фестиваль-конкурс молодих виконавців ім. Андрія Розумовського в Батурин приїхала рекордна кількість учасників – аж п’ятдесят шість. Окрім нашої області на конкурсі були представники з Конотопа і Глухова Сумської області. Організатори кажуть, що цей четвертий конкурс проводити було набагато легше, ніж перший, бо він вже став доволі відомим і престижним в музичних колах.

Навіть маленьких вокалістів хлібом не годуй, а дай виступити в гарній сукні і бажано, аби при цьому було якомога більше слухачів. Марія Усик з Чернігова аж світиться після свого виступу.

Вокалісти кажуть, що тут дуже вдала атмосфера для академічного співу – зал зі стелею-куполом дає чудову акустику і голос звучить напрочуд сильно і природно.

Валентина Смирнова з Конотопа привезла на конкурс трьох своїх учениць, каже, їхати їм сюди лише півгодини, а тому навіть не виникало питання, їхати їм сюди чи ні.

В журі були відомі на Чернігівщині музиканти. Володимир Суховерський не пропустив жодного конкурсу і вже збирається на п’ятий ювілейний, де також судитиме піаністів. На його думку, конкурс дуже перспективний і наступного року він обов’язково буде всеукраїнським.

Для фіналу організатори підготували несподіваний сюрприз. Окрім переможців в номінаціях «академічний спів» і «фортепіано» пройшло нагородження за креативне вбрання. Учасникам наперед рекомендували вдягти одяг з національною символікою, і коли вже всі збиралися розходитися, дизайнер Світлана Згурська нагородила, на її думку, стильних конкурсантів.

 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.