Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 15:41:22

Звітує творча молодь Чернігівщини. ФОТОрепортаж

01.10.2015   21:30Агенцiя

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Чернігівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва презентують Х Обласну дитячу виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Учасники виставки-конкурсу - вихованці позашкільних навчальних закладів області.

Учасники виставки-конкурсу - вихованці позашкільних навчальних закладів області.

 В цьому році на розгляд журі було представлено 506 робіт, виконаних в різних техніках. Серед традиційних видів декоративно-ужиткового мистецтва таких, як, різьблення, художня кераміка, лозоплетіння, вишивка, декоративний розпис, представлено багато сучасних видів - бісероплетіння, вишивка стрічками, валяння, вироби з солоного тіста фітодизайн тощо.

Високий художній рівень мають роботи гуртківців  Варвинського районного Будинку школяра  (директор Павлова Н.М.), Городнянського   Центру  дитячої  юнацької  творчості  (директор Трофименко О.М.), Ічнянського  районного Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Семенах Ю.С.),  Козелецького  Будинку  творчості  дітей та юнацтва  (директор Ліскович Н.М.), Коропського районного центру дитячої творчості  (директор Куніцина О.В.), Корюківського  районного  Центру дитячої і юнацької творчості (директор Іваненко В.Г.),  Менської районної станції юних  техніків (директор Чорний В.І.),  Ніжинського Будинку дітей та юнацтва  (директор Забродська  І.М.), Ніжинської станції  юних техніків  (директор Щекотіхін В.В), Новгород-Сіверського  Центру  дитячої  та  юнацької  творчості  (директор Чмир О.П.), Остерського Будинку творчості дітей та юнацтва (директор Садикова О.В.),  Ріпкинського  районного Центру  дитячої  та  юнацької творчості  (директор Лаба О.О.),   Сосницького  Будинку школяра  (директор Дейнеко Л.В.), Центру творчості дітей та юнацтва  Прилуцької   міської   ради  (директор Савченко Т.М.), Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва (директор Мельниченко І.О.), Чернігівського обласного Центру науково-технічної   творчості  учнівської  молоді  (директор  Кравченко Д.І.), Чернігівського обласного  центру  народних  ремесел  для  дітей та юнацтва (директор Тищенко Н.П.), Щорського районного центру дитячої та юнацької творчості (директор Скотаренко Н.В.)

Організатори виставки висловлюють велику подяку співробітникам літературно-меморіального музею-заповіднику М.М.Коцюбинського за підтримку обдарованої молоді та вагомий вклад у розвиток дитячої творчості в області.

Фоторепортаж з виставкової зали Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Укрпошта з 1 липня повертається до довоєнного графіку роботи і доставлятиме крупногабаритні посилки

Укрпошта з 1 липня повертається до довоєнного графіку роботи і доставлятиме крупногабаритні посилки 14:53

У більшості областей Укрпошта повернулася до довоєнного графіку роботи. Виключення складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, де робота здійснюється в індивідуальному порядку з огляду на поточну ситуацію.

Обстріли із артилерії та погрози бомбити лікарні: ситуація на прикордонні станом на ранок 30 червня

Обстріли із артилерії та погрози бомбити лікарні: ситуація на прикордонні станом на ранок 30 червня 14:42

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 30 червня 2022 року.

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!