Студенти та викладачі вишу відкрили музей етнографії
У Чернігові з’явився ще один музей. Його створили викладачі та студенти інституту економіки та управління.
В одній кімнаті представлені експонати двох останніх століть. Музей етнографії в маленькому приміщенні зберігає вишитий одяг з усіх регіонів Чернігівщини, посуд та предмети побуту.
Відкривали музей в урочистій обстановці та з цікавими подарунками. Експонати приносили прямо на відкриття.
Перші гості музею мали чудову нагоду не тільки доторкнутися до старожитностей, але й згадати українські народні пісні.
Спільна справа створення кімнати етнографії настільки захопила студентів та викладачів інституту, що у них вже визріла нова ідея. Невдовзі вони обіцяють порадувати експозицією сучасної української вишивки та аксесуарів.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.