У Чернігові відбувся флеш-моб "Танцюємо разом!". ФОТОрепортаж
Учасники фестивалю «Танцюємо разом!» влаштували флеш-моб разом із відомим хореографом Андрісом Капіньшем на Красній площі.
Діти зібралися біля драмтеатру і під звуки популярної музики повторювали запальні рухи тренера, які він показував зі сцени.
Добряче розігрівши публіку на сцену запросили академічний симфонічний оркестр "Філармонія", який влаштував для чернігівців концерт живої музики.
На жаль концерт не тривав довго. Після першого ж твору пішов дощ. За словами художнього керівника та диригента оркестру Миколи Сукача музиканти мають дуже дорого вартісні інструменти і під дощем вони швидко псуються. Саме погодні умови перервали концерт.
Альона Шепіда
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression










