Артисти Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України подарували своє мистецтво воїнам-танкістам
В День професійного свята, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України, подарував своє мистецтво воїнам-танкістам 300-го навчального танкового полку 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині.
З концертної сцени гарнізонного будинку офіцерів лунали улюблені багатьма українські народні і ліричні пісні, музичні попурі у виконанні солістів ансамблю, серед яких чимало лауреатів та переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Концертна програма складалася не тільки із загальновідомих пісень, а й творів власної творчості цього колективу.
Сольні виступи артистів та хорові композиції супроводжувалися вдячними оплесками глядачів. Неабиякого піднесення додавали бійцям майстерні хореографічні постановки, жартівливі та танцювальні номери.
- Наш репертуар наповнений високого громадянського звучання. Сподіваємося, що пісні про матір, рідну землю та козацький гарт додадуть позитивних емоцій і добре вплинуть на моральний дух наших воїнів, - зазначив художній керівник та головний диригент заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Заслужений діяч мистецтв України полковник Дмитро Антонюк.
За його словами музики в погонах, співаки та танцюристи цього колективу здійснили понад ста концертних турів в зону проведення АТО та до військових госпіталів по всій Україні.
Після закінчення яскравого концерту, командування частини висловило слова подяки від усього особового складу за професійну майстерність військових музикантів.
Слід додати, що зараз воїни-танкісти завершують напружений період підготовки. На полігонах навчального центру вони складають іспити на бойову майстерність і у найближчий час поповнять військові частини, які мають замінити демобілізованих бійців в зоні проведення АТО.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.