Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 00:10:34

Привітали святковими концертами жінок-військовослужбовців військових частин чернігівського гарнізону з міжнародним жіночим днем

07.03.2012   12:44

7 концертів за 4 дні провели артисти військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України у військових частинах Чернігівського гарнізону з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Духовий оркестр, балет та солісти музичного центру вітали жінок-військовослужбовців чудовими піснями, гарною музикою, пристрасними танцями та креативними номерами, зокрема і тими, які нещодавно показували на міжнародному фестивалі "Веселий карнавал" у Франції.

Концертний марафон військові артисти розпочали з Територіального центру радіоелектронної боротьби "Північ", а закінчили 30-м окремим лінійно-вузловим полком зв'язку, які дислокуються у Чернігові.

 - За створену теплу атмосферу та гарно проведений час глядачі просто закидали наших виконавців квітами. У всіх військових частинах нас проважали до  воріт та запрошували в майбутньому ще раз у гості, - поділився заступник начальника Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України майор Максим Сікора.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини