Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 22:32:53

Святковий вечір-концерт “Подих весни”

07.03.2012   10:03

З нагоди Міжнародного Дня прав жінок та миру у Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулося урочисте зібрання та святковий вечір-концерт “Подих весни”.

З вітальним словом до присутніх у залі жінок звернувся голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

“Видається символічним, що святкуємо цей день саме на початку весни. Адже образ жінки втілює сутність життєдайних сил, що дають початок народженню і розквіту життя кожної людини.

З давніх часів жінки України відігравали важливу роль у розвитку української культури та збереженні національних традицій, становленні державності. Наша Чернігівська земля також славиться розумними, працьовитими, енергійними жінками – від історичних постатей Ярославни, Ганни Барвінок, Софії Русової – до наших сучасниць, які своїм трудом і талантом творять добробут рідного краю. Напевно, немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка”, – наголосив Володимир Хоменко.

На Чернігівщині жінки беруть активну участь у різних сферах суспільного життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток регіону.

За оцінкою результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України. Поза сумнівом, в цих здобутках значна частка наполегливої праці, професіоналізму, відповідальності жіноцтва Чернігівщини. Чернігівщина є лідером в Україні за розміром частки жінок у загальній чисельності населення. В області проживає близько 600 тисяч жінок, що становить майже 55% від усього населення регіону.

Вони беруть активну участь у процесах державотворення, розвитку науки і культури, займають активну громадську позицію. Значна кількість жінок працює в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Самовіддана праця, активна громадська діяльність жінок Чернігівщини гідно відзначені державою.

“Ми шанобливо схиляємо голови перед жінками, які носять високе звання Матері. Тільки у 2011 році 500 жінок області отримали почесне звання України – „Мати-героїня”.

Окремо хочу висловити слова подяки жінкам–ветеранам війни та праці, на долю яких випало тяжке випробування – вистояти і перемогти в роки Великої Вітчизняної війни та післявоєнної розбудови.

У наш час багато добрих справ, визначних досягнень, перемог мають жіноче обличчя. Особливо теплі слова хочеться адресувати чернігівським спортсменкам, які гідно представляють наш край на спортивних світових аренах. Одна з яскравих ознак сучасності – жінка-лідер, жінка-керівник. Ці жінки в непростому сьогоденні успішно будують економічну політику ряду підприємств, організовуючи діяльність своїх трудових колективів.

Сподіваємось на активну підтримку з боку жіночої громадськості дій місцевих органів влади, спрямованих на реалізацію в області системних реформ, проголошених Президентом України Віктором Януковичем”, – відзначив Володимир Хоменко.

Він також побажав усім жінкам Чернігово-Сіверського краю міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя, сповнених добром і любов’ю, новими здобутками на благо рідної Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини