Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:19:17

У бібліотеці Короленка відбулася акція "Моя найкраща Украина". ФОТОрепортаж

21.08.2015   08:49Агенцiя

20 серпня до Дня Прапора України (23 серпня) та Дня Незалежності України (24 серпня) працівники Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка провели акцію "Моя найкраща Україна".

Мета цієїакції – звернути увагу чернігівців та гостей міста на кращі книги з правознавства, історії України, краєзнавства, українознавства, народних звичаї та обрядів, української вишивки, народної медицини, української кухні.

Всі структурні підрозділи бібліотеки оформили майданчики, де презентували літературу різного спрямування.

Майданчик № 1 "Україна правова" висвітлив нові надходження правової літератури та літературу з питань держави та права, плакати "Державні символи України".

Майданчик № 2 "Українські обереги" демонстрував ляльки-мотанки – один із найдревніших символів, який єднає культуру і традиції українського народу, являється Берегинею роду. Зокрема, народна майстриня Олександра Дідович представила творчий доробок: власноручзроблені ляльки-мотанки різних регіонів України з оригінальним оформленням.
А бібліотечніп рацівники провели майстер-клас з виготовлення квітів в техніці оригамі та створення коллажу патріотичної тематики.

Майданчик № 3 "Владні інституції Чернігово-Сіверщини: історичний аспект". Працівники краєзнавчого відділу ознайомили присутніх з кращими зразками краєзнавчого рідкісного фонду.

Майданчик № 4 Буккросинг "Від читача до читача" (обмін книгами) привернув увагу жителів та гостей міста, де всі бажаючі мали змогу стати користувачами бібліотеки та обіцяли принести та подарувати свої улюблені книжки.

Майданчик № 5 "Мої уподобання" зібрав велику аудиторію. Бібліосушка презентувала періодичні видання сільськогосподарського спямування, а бібліотечні працівники представили власну продукцію зі своїхгородів: кабачки, помідори, буряки, кукурудзу, груші, яблука, сливи, аличу, фізалістощо.

Майданчик № 6 "Книга для дитини" згуртувавнавколо себе найменшу категорію читачів – дітей. Вон имали змогу полистати нову дитячу літературу, помалювати та отимати подарунки.

Майданчик № 7 "День Незалежності в інших країнах". У рамках діяльності інформаційного центру "Вікно в Америку" та сектору документів іноземним имовами бул авідкрит авиставка плакатів: "Спадщина та громадянство Америки у дитячій творчості", де учні Техасу представляють своє бачення американської культури та досвіду всьому Світу. Також всім відвідувачам була презентована виставка на тему "День Незалежності Америки", де всі бажаючі змогли дізнатися про особливості святкування Дня Незалежності в Америці та переглянути літературу з цієї теми.

Майданчик № 8 "Молодь справді читає" організував фотосесію читачів зі своїми улюбленими книгами. Дані фото будуть висвітлені на сайті бібліотеки при створенні фотогалереї "Моя улюблена книга".

Всього на акцію завітало більше 200 мешканців міста, 30 стали користувачами бібліотеки.

Акція викликал апозитивні емоції, гарний настрій і незабутні враження у чернігівців та гостей міста.

ФОТОрепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.