Відкрилася виставка творчих робіт “Молоді таланти Чернігова”
У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відкрилася виставка творчих робіт “Молоді таланти Чернігова”.
Загалом експонується понад 70 робіт 16-и майстрів, більшість з яких – молоді талановиті мистці. Окремо треба відзначити майстра гравюри по дереву Валерія Рубцова, який є вже досвідченим різьб’ярем, і працює в цій царині майже 45 років.
Також експонуються живописні полотна Романа Найдьона, Світлани Ненаженко, Віктора Онищенка, Андрія Литвиненка, Олени Лиходід та Петра Золотоверхого, графічні роботи Лесі Синиченко, Валерія Лисиці, Олени Загребіної, Юрія Присяжного, Георгія Вербицького.
Також представлено вироби з дерева Дмитра Зуганова (художника літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського), твори Наталії Куринської, Катерини Янчук та гаптування стрічкою Олени Соловйової (працює в Чернігівському обласному Молодіжному театрі).
Більшість з молодих майстрів вже неодноразово брали участь у виставках, їх роботи експонувалися зокрема і у нашому музеї.
Майстрів з черговим творчим успіхом привітали : в.о. заступника начальника Головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини ОДА Алла Кулик, директор літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського Ігор Коцюбинський, зав. відділом літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського Тетяна Проніна (куратор цієї виставки), педагог Антоніна Коцюбинська, майстриня Гузель Черниш, актор Чернігівського молодіжного театру- заслужений артист України Олексій Биш.
Виставка триватиме до 31 березня ц.р.
Експозиція працює: з 9 до 17 години, субота: з 10 до 17, неділя: з 14 до 17.
Довідки за тел: (04622) 4-10-03 та 4-43-26.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.