Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:39:10

“Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”

29.02.2012   17:45

У лютому в інформаційному просторі області з'явилося нове видання “Відомості Чернігівщини”. Першими його змогли побачити та почитати ті, хто оформив передплату на обласний інформаційний тижневик “Тиждень”.

У зверненні до читачів редакція газети “Відомості Чернігівщини” зазначила наступне “Нещодавно газета “Тиждень” припинила своє існування, а на інформаційних теренах міста (маються на увазі Прилуки – авт..) зявилося нове видання – газета “Відомості Чернігівщини”…”. Таким чином, всі хто хотів читати “Тиждень” буде читати “Відомості Чернігівщини”.

Якщо говорити про формат та технічні параметри, то нове видання може похвалитися кольоровим друком, яскравими сторінками та накладом в 5000 екземплярів (наклад “Тижня” ледь “дотягував” до 2000 примірників). Щодо наповнюваності та інформаційного контенту, то тут слід відмітити, що новини переважно про Прилуки та Чернігів, Прилуцький район та область, програма телепередач і дві сторінки розважального характеру.

У другому номері “Відомостей Чернігівщини”, який виходив напередодні Дня захисника Вітчизни, було розміщено інтерв’ю з депутатом обласної ради Анатолієм Мирошниченко “Чоловікам личить висота”. Цікаво, що зберігається тенденція: “Тиждень” був позитивно настроєний до Анатолія Костянтиновича і “Відомості” також.

Редакцію “Відомостей Чернігівщини” очолила Марія Товаренко, тоді як редактором “Тижня” був Валерій Дорошенко. А от адреса та телефон нової газети залишилася та ж сама що і в “Тижня”. Тож можна сказати: “Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”, і зробити припущення, що остання стала правонаступником видання.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.