Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:38:20

“Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”

29.02.2012   17:45

У лютому в інформаційному просторі області з'явилося нове видання “Відомості Чернігівщини”. Першими його змогли побачити та почитати ті, хто оформив передплату на обласний інформаційний тижневик “Тиждень”.

У зверненні до читачів редакція газети “Відомості Чернігівщини” зазначила наступне “Нещодавно газета “Тиждень” припинила своє існування, а на інформаційних теренах міста (маються на увазі Прилуки – авт..) зявилося нове видання – газета “Відомості Чернігівщини”…”. Таким чином, всі хто хотів читати “Тиждень” буде читати “Відомості Чернігівщини”.

Якщо говорити про формат та технічні параметри, то нове видання може похвалитися кольоровим друком, яскравими сторінками та накладом в 5000 екземплярів (наклад “Тижня” ледь “дотягував” до 2000 примірників). Щодо наповнюваності та інформаційного контенту, то тут слід відмітити, що новини переважно про Прилуки та Чернігів, Прилуцький район та область, програма телепередач і дві сторінки розважального характеру.

У другому номері “Відомостей Чернігівщини”, який виходив напередодні Дня захисника Вітчизни, було розміщено інтерв’ю з депутатом обласної ради Анатолієм Мирошниченко “Чоловікам личить висота”. Цікаво, що зберігається тенденція: “Тиждень” був позитивно настроєний до Анатолія Костянтиновича і “Відомості” також.

Редакцію “Відомостей Чернігівщини” очолила Марія Товаренко, тоді як редактором “Тижня” був Валерій Дорошенко. А от адреса та телефон нової газети залишилася та ж сама що і в “Тижня”. Тож можна сказати: “Тиждень” зник – хай живуть “Відомості Чернігівщини”, і зробити припущення, що остання стала правонаступником видання.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини