Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:23:55

Відзначили переможців фотоконкурсу

23.07.2015   09:09

Цього року Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано й проведено ІІ міський фотоконкурс «Я і родина – щаслива Вкраїна».

Його мета -привернення уваги громадськості до провідної ролі сім’ї в розвитку й зміцненні сучасної держави, піднесення вагомості сімейних цінностей як основи благополуччя суспільства, поширення  найкращих сімейних традицій, патріотичне виховання та популяризація здорового способу життя, спрямованого на укріплення духовного, морального і фізичного здоров’я населення, профілактика соціального сирітства. Адже основне завдання центру соціальних служб – працювати на благо наших сімей, здійснювати їх соціальну підтримку, щоби кожен маленький ніжинець зростав у дружньому родинному колі, у радості й любові.

Участь у конкурсі взяли діти й молодь віком до 35 років.

Відзначення переможців відбулось 16 липня у читальному залі Будинку книги, колектив якого плідно співпрацює із соціальною службою в організації культурно-освітніх заходів для дітей і молоді різних категорій.


Відповідно до Положення про фотоконкурс І і ІІ місця у віковій категорії до 18 років отримали роботи учня ЗОШ № 4 Максима Чмелика, ІІІ місце посіла фотографія учениці ЗОШ № 5 Єлизавети Меркулової. Кращими серед художніх фото дорослих учасників були визнані  роботи Тетяни Ромащенко, Тараса Балабайка і Світлани Карпенко, які отримали відповідно І, ІІ і ІІІ місця.

Переможців привітали члени журі – директор Ніжинської центральної бібліотечної системи Олена Єкименко та провідний спеціаліст відділу соціальної роботи центру соціальних служб Олена Гребеннікова, яка вручила їм подарунки від організатора конкурсу, міського центру соціальних служб. Заохочувальні призи також одержали й інші учасники заходу.

На прощання всім, хто взяв у ньому участь – і дітям, і їхнім батькам, і педагогам, які донесли інформацію до загалу і підтримали своїх вихованців, організатори фотоконкурсу оголосили подяку. Вони також побажали всім присутнім миру та злагоди в сім’ях, взаєморозуміння та родинного затишку і подальшого творчих  успіхів.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ