Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 21:01:48

Відкриття виставки художніх робіт Володимира Кравченка

23.07.2015   07:43Агенцiя

21 липня в читальному залі ЦБ ім. М. Коцюбинського відкрилась виставка живопису чернігівського молодого митця Володимира Кравченка.

Це вже третя виставка автора в бібліотеці. Перша відбулася в 2011 році. То була спільна виставка творчих робіт ще студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка Володимира Кравченка і Андрія Сагайдачного. Друга – в 2013 році. В мистецькій галереї «Вернісаж у бібліотеці» було представлено серію чудових акварелей автора.

Нова виставка в техніці масляного живопису – це розмаїття жанрів: пейзажі, натюрморти, портрети. Експозиція нараховує 16 картин.

Володимир Кравченко закінчив Чернігівську художню школу (2004), Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю початкове навчання та образотворче мистецтво. Навчався живопису у талановитих чернігівських художників: Кріпа Є.В., Михайлюка В.В., Матвійцевої Г.О., Койдан Л.В. Має багато захоплень: пише вірші, займається спортом. Молодий художник знаходиться у творчому пошуку, працює в різних жанрах, випробовує різні техніки, стилі, експериментує, прихильник так званого відкритого живопису. Його роботи показують вміння автора передавати емоції, настрої, відчуття.

На думку відвідувача Віри Губар, члена Національної спілки журналістів України «враження від картин – як настрій після теплого дощу, коли все навколо вмите чистими краплями, а над старими будинками спостерігає за перехожими веселка».

Відкриття виставки, на якій прозвучали яскраві виступи гостей і друзів, перетворилось в справжній творчий молодіжний перформанс. Відома чернігівська автор-виконавець і фронт-вумен рок-групи Олена Іванова емоційно і душевно привітала автора з відкриттям виставки і заспівала пісень, чим створила дружню неформальну ауру спілкування. Володимир презентував свої вірші в супроводі гри на гітарі Василя Остапчука.

Щира зацікавленість перших відвідувачів - колег, друзів художника, які прийшли розділити радість події та привітати з відкриттям, засвідчили, що експозиція буде привертати увагу чернігівців.

Виставка експонуватиметься впродовж липня – серпня.

Запрошуємо усіх бажаючих! Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ