Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 14:00:05

Відкриття виставки художніх робіт Володимира Кравченка

23.07.2015   07:43Агенцiя

21 липня в читальному залі ЦБ ім. М. Коцюбинського відкрилась виставка живопису чернігівського молодого митця Володимира Кравченка.

Це вже третя виставка автора в бібліотеці. Перша відбулася в 2011 році. То була спільна виставка творчих робіт ще студентів ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка Володимира Кравченка і Андрія Сагайдачного. Друга – в 2013 році. В мистецькій галереї «Вернісаж у бібліотеці» було представлено серію чудових акварелей автора.

Нова виставка в техніці масляного живопису – це розмаїття жанрів: пейзажі, натюрморти, портрети. Експозиція нараховує 16 картин.

Володимир Кравченко закінчив Чернігівську художню школу (2004), Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю початкове навчання та образотворче мистецтво. Навчався живопису у талановитих чернігівських художників: Кріпа Є.В., Михайлюка В.В., Матвійцевої Г.О., Койдан Л.В. Має багато захоплень: пише вірші, займається спортом. Молодий художник знаходиться у творчому пошуку, працює в різних жанрах, випробовує різні техніки, стилі, експериментує, прихильник так званого відкритого живопису. Його роботи показують вміння автора передавати емоції, настрої, відчуття.

На думку відвідувача Віри Губар, члена Національної спілки журналістів України «враження від картин – як настрій після теплого дощу, коли все навколо вмите чистими краплями, а над старими будинками спостерігає за перехожими веселка».

Відкриття виставки, на якій прозвучали яскраві виступи гостей і друзів, перетворилось в справжній творчий молодіжний перформанс. Відома чернігівська автор-виконавець і фронт-вумен рок-групи Олена Іванова емоційно і душевно привітала автора з відкриттям виставки і заспівала пісень, чим створила дружню неформальну ауру спілкування. Володимир презентував свої вірші в супроводі гри на гітарі Василя Остапчука.

Щира зацікавленість перших відвідувачів - колег, друзів художника, які прийшли розділити радість події та привітати з відкриттям, засвідчили, що експозиція буде привертати увагу чернігівців.

Виставка експонуватиметься впродовж липня – серпня.

Запрошуємо усіх бажаючих! Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.