Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 12:32:07

Чернігівські школярі спробували себе у ролі воєнкорів

29.02.2012   07:11Агенцiя

У Чернігові підбито підсумки фотоконкурсу “Спробуй себе в ролі військового кореспондента”, організаторами якого виступили місцева газета “Семь дней”, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у місті Чернігові та Благодійний фонд імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого.

Упродовж лютого в кожному номері популярного тижневика друкувалися тематичні фотознімки про українських військовослужбовців, чия служба пов’язана з Сіверським краєм.

Усі бажаючі могли взяти участь в конкурсі, надіславши на адресу редакції  оригінальні та влучні назви. Ще б пак, адже стимулом для перемоги у творчому змаганні була цифрова фотокамера “Olympus” - головний приз від почесного президента Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого, депутата міської ради Олександра Шкурата.

Першим конкурсним завданням став знімок, зроблений минулої осені на морському тральщику “Чернігів” у момент, коли корабель повернувся до місця свого базування після навчань “Адекватне реагування – 2011”. Наступні світлини відображали бойове навчання військовослужбовців 1-ї окремої танкової бригади, що в Гончарівському: стрільби з модернізованих танків “Булат” і самохідно-артилерійських установок “Акація”, показові виступи розвідників тощо. Серед інших завдань конкурсу – кадри з випробувань переносного ракетного комплексу “Стугна” та про спекотні будні 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, у складі якого чернігівці виконують миротворчі завдання в Ліберії.

– Приємно відзначити активність в конкурсі, насамперед, учнівської молоді нашого міста. Школярі мислять нестандартно,  креативно. До редакції надійшло більше тисячі листів з відповідями на завдання, отже запекла боротьба за головний приз змагань між учасниками тривала до останнього дня, – поділилася своїми враженнями головний редактор газети “Семь дней” Любов Авраменко.

– У такий спосіб ми прагнули спонукати молодь більше дізнатися про вітчизняні Збройні Сили. І можу впевнено констатувати, що це нам вдалося. Ті, хто взяв участь в конкурсі тепер безпомилково впізнають український танк “Булат”, САУ “Акація”, а головне – знають про реальну бойову роботу в армії, – розповів начальник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України в місті Чернігові підполковник Валентин Буряченко.

– Наш фонд з великим бажанням підтримує подібні військово-патріотичні акції. Адже заходи у такому сучасному форматі дієві і цікаві для молоді, – зауважила директор Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого Тетяна Кузнєцова-Молодчая.

Організатори конкурсу нагородили переможців та фіналістів фотоконкурсу персональними дипломами та подарунками. А перше місце і, відповідно, головний приз здобув творчий колектив загальноосвітньої середньої школи № 34 у складі Ірини Кобець, Оксани Луговцевої та Ірини Гайдик.

– Нашій школі дуже не вистачало такого фотоапарату. Тож з виходом першого конкурсного завдання, старшокласники і вчителя з великим бажанням і натхненням взялися за справу, – відверто розповіли переможці.

А фіналісти Олена Могильна та Катерина Липницька з ліцею № 22 захопились конкурсом так, що навіть написали вірша “Ода Гончарівському”, де знайшли відображення більшість конкурсних завдань.

За це вони отримали спеціальний приз від організаторів конкурсу – дорожній термос.


Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.