Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 19:31:24

Чернігівські школярі спробували себе у ролі воєнкорів

29.02.2012   07:11Агенцiя

У Чернігові підбито підсумки фотоконкурсу “Спробуй себе в ролі військового кореспондента”, організаторами якого виступили місцева газета “Семь дней”, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у місті Чернігові та Благодійний фонд імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого.

Упродовж лютого в кожному номері популярного тижневика друкувалися тематичні фотознімки про українських військовослужбовців, чия служба пов’язана з Сіверським краєм.

Усі бажаючі могли взяти участь в конкурсі, надіславши на адресу редакції  оригінальні та влучні назви. Ще б пак, адже стимулом для перемоги у творчому змаганні була цифрова фотокамера “Olympus” - головний приз від почесного президента Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого, депутата міської ради Олександра Шкурата.

Першим конкурсним завданням став знімок, зроблений минулої осені на морському тральщику “Чернігів” у момент, коли корабель повернувся до місця свого базування після навчань “Адекватне реагування – 2011”. Наступні світлини відображали бойове навчання військовослужбовців 1-ї окремої танкової бригади, що в Гончарівському: стрільби з модернізованих танків “Булат” і самохідно-артилерійських установок “Акація”, показові виступи розвідників тощо. Серед інших завдань конкурсу – кадри з випробувань переносного ракетного комплексу “Стугна” та про спекотні будні 56-го окремого вертолітного загону ЗС України, у складі якого чернігівці виконують миротворчі завдання в Ліберії.

– Приємно відзначити активність в конкурсі, насамперед, учнівської молоді нашого міста. Школярі мислять нестандартно,  креативно. До редакції надійшло більше тисячі листів з відповідями на завдання, отже запекла боротьба за головний приз змагань між учасниками тривала до останнього дня, – поділилася своїми враженнями головний редактор газети “Семь дней” Любов Авраменко.

– У такий спосіб ми прагнули спонукати молодь більше дізнатися про вітчизняні Збройні Сили. І можу впевнено констатувати, що це нам вдалося. Ті, хто взяв участь в конкурсі тепер безпомилково впізнають український танк “Булат”, САУ “Акація”, а головне – знають про реальну бойову роботу в армії, – розповів начальник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України в місті Чернігові підполковник Валентин Буряченко.

– Наш фонд з великим бажанням підтримує подібні військово-патріотичні акції. Адже заходи у такому сучасному форматі дієві і цікаві для молоді, – зауважила директор Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу О.Г. Молодчого Тетяна Кузнєцова-Молодчая.

Організатори конкурсу нагородили переможців та фіналістів фотоконкурсу персональними дипломами та подарунками. А перше місце і, відповідно, головний приз здобув творчий колектив загальноосвітньої середньої школи № 34 у складі Ірини Кобець, Оксани Луговцевої та Ірини Гайдик.

– Нашій школі дуже не вистачало такого фотоапарату. Тож з виходом першого конкурсного завдання, старшокласники і вчителя з великим бажанням і натхненням взялися за справу, – відверто розповіли переможці.

А фіналісти Олена Могильна та Катерина Липницька з ліцею № 22 захопились конкурсом так, що навіть написали вірша “Ода Гончарівському”, де знайшли відображення більшість конкурсних завдань.

За це вони отримали спеціальний приз від організаторів конкурсу – дорожній термос.


Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини