Ніжинський хор "Світич" представив Україну на фестивалі "Universitas Cantat"
Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету ім.М.Гоголя представив Україну на 12-му Міжнародному фестивалі університетських хорів «Universitas Cantat».
Фестиваль відбувся з 23 по 28 червня традиційно на базі Познанського державного університету імені Адама Міцкевича (Польща).
Молодіжний хор «Світич» виконав декілька концертних програм, які включали кращі зразки класичної і сучасної української та світової хорової музики.
У попередні роки публіка мала змогу побачити близько ста колективів з 26 країн. Цьогоріч представлені університети з Польщі, України, Південної Африки, Еквадору, Пуерто Ріко, Сербії, Філіппін.
Учасники заходу не лише продемонстрували власні уміння, а й обмінялися досвідом, зокрема щодо нових виконавських технологій.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України