Геннадій Корбан: "Я бажаю Чернігівському драмтеатру насамперед хорошої та вдячної публіки"
Ось і завершився майже ювілейний 89-й театральний сезон. Як оцінюють його і актори і чиновники з управління культури і самі глядачі – це був надзвичайно важкий рік.

Нести культуру та мистецтво для людей в час війни – важко, складно і психологічно обтяжливо, однак чернігівці впоралися - переконаний колишній начальник управління культури Чернігівської облдержадміністрації, а нині – директор Чернігівського обласного музично-драматичного театру ім. Шевченка.
Саме з ім‘ям Мойсеєнка пов‘язують нові сподівання щодо розвитку театру. Репертуар якісний, актори - талановиті, а от ефективного управлінця бракує. Тому келихи за новий – ювілейний 90-й сезон - театрали піднімали з надією на активнішого глядача, мир в країні і увагу держави до храму муз. Адже не секрет, що головний театр Сіверщини нині у досить занедбаному стані, на ремонт будівлі ще кілька років тому потрібні були просто астрономічні суми – у десятки мільйонів гривень, говорить головреж театру знаменитий Андрій Бакіров. А сьогодні, в умовах, коли за опалення та інші комунальні послуги драмтеатр змушений платити сам, звісно, ремонтні плани стають ще більш далекими.
Але навіть в таку скрутну хвилину завжди знаходяться люди, які хочуть підтримати театр – і словом, і ділом. Кандидат в народні депутати України Геннадій Корбан прийшов привітати митців з успішним завершенням сезону і на знак пошани до їх праці подарувати квіти, звісно, темно-червоні троянди і лише для найчарівніших актрис та місткинь.
- Театр відрізняється від кіно тим, що у театрі люди дивляться, а у кіно – їм показують. Це особливий вид мистецтва, і я вам, шановні чернігівці, якраз перед початком нового сезону хочу побажати не лише миру та добробуту – а насамперед хорошої та вдячної публіки.
Разом з митцями політик підняв келих шампанського за нові – кращі горизонти для творчості і розвиток Чернігова.
PR
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53
ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23
З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.