В Острі відкрилась унікальна художня експозиція
На початку червня в Остерській гімназії на Чернігівщині розпочала свою роботу освітньо-мистецька платформа "ОСТЕР+".
![](/uploads/10100-m.jpg)
Відтепер мешканці та гості Остра зможуть знайомитись із сучасним мистецтвом на постійній основі.
Першим учасником платформи став проект «Діячі України» клубу ілюстраторів Pictoric. «Діячі України» – це серія постерів, створених молодими українськими художниками та дизайнерами, що зображують видатних українців у нових, незвичних образах. Ініціатор платформи – громадський діяч Сергій Біденко.
Проект «Діячі України» вже широко відомий в Україні та закордоном. У травні поточного року роботи виставлялись в Адміністрації Президента України та на V Книжковому Арсеналі. А 23 роботи були прийняті до бібліотеки Конгресу США.
Відвідати експозицію, яка розташувалась у холі Остерської гімназії, можна безкоштовно у будні дні з 9 до 15 години. В гімназії виставка перебуватиме близько місяця, після чого постери зручно розмістяться у навчальних приміщеннях.
Ініціатор платформи Сергій Біденко, який народився в Острі, обіцяє вже цього літа привезти до міста ще декілька цікавих фотоколекцій, а з осені – розвивати й інші освітньо-мистецькі формати.
- Остер може знову стати центром тяжіння цікавих подій та можливостей. Остер – це відомий бренд, який треба оновити та наповнити цікавим змістом. Ми будемо плюсувати до Остра цікаві формати, ініціативи. І в підсумку матимемо позитив для людей та міста в цілому, – зазначив Сергій Біденко.
- Ми раді підтримати цікаву ініціативу та стати першим майданчиком для неї. Впевнена, що експозиції сподобаються як нашим учням, так і всім дорослим громадянам Остра, – підкреслила директор Остерської гімназії Ірина Куран.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.