Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 16:44:05

У Батурині відбулося Козацьке свято

16.06.2015   18:56

14 червня у Батурині відбулося Козацьке свято.

Розпочалося воно біля Цитаделі Батуринської фортеці, де працювали атракціони, проводилися розваги для дітей, була організована виставка робіт народних умільців Чернігівщини.

О 16.00 годині відбулася офіційна частина свята, яку відкрив Протоієрей Свято-Покровської церкви Українського Православної Церкви Київського Патріархату отець Роман, який відслужив панахиду по загиблих захисниках Батурина в 1708 році та українських воїнах, що загинули, захищаючи рубежі нашої держави на сході України.

Волонтер Острожний Андрій вручив Отцю Роману український прапор з відбитками долоньок дітей м. Батурин для передачі землякам, що воюють на сході України.

Концертну програму свята представляли аматорські колективи Бахмацького району, це: народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Козацька душа» м. Батурина, народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Криниці» Бахмацького сільського БК, фольклорний ансамбль «Оберіг» Красненського СБК, аматорські колективи районного БК, дитячий танцювальний колектив «Веселка» та вокальний ансамбль «Сузір’я» будинку дитячої та юнацької творчості м. Бахмача.

З Борзнянщини своє мистецтво продемонстрували аматори Носеліського сільського БК та с. Алтинівка Коропського району.

Гості свята мали змогу відвідати історичні місця історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» в Батурині.

http://www.cult.gov.ua/news/u_baturini_vidbulosja_kozacke_svjato/2015-06-16-6099

Останні новини Чернігівщини

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

«Ігри Ветеранів»: чернігівські поліцейські взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з волейболу сидячи та кросфіту 15:37

У Вінниці днями пройшов триденний регіональний етап Всеукраїнських змагань «Ігри Ветеранів». До участі долучилися ветерани, ветеранки, військовослужбовці та представники силових структур, які отримали поранення чи захворювання під час служби.

Рішення міської комісії ТЕБ та НС щодо організації освітнього процесу у школах Чернігова 14:54

30 жовтня 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За його підсумками члени комісії ухвалили рішення рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти організувати освітній процес з 3 листопада 2025 року в очній формі з використанням технологій дистанційного навчання.

У небі над Чернігівщиною оборонці вразили 181 ударний дрон 14:13

На Чернігівщині за минулий тиждень оборонці знищили 181 ворожу ціль. Це спільна робота Сил ППО, підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та прикордонників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини