Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:02:48

Військові з Чернігова здивували Європу грою на трубах

01.06.2015   10:14Агенцiя

У Чернігові музиканти військового оркестру до звичайних музичних інструментів додали вогнику. Чим дивують публіку бачили і чули наші журналісти.

Раніше музиканти грали на звичайних інструментах і танцювали. Віднині до свого шоу додали нове - вони поєднують сантехнічні труби та пиляють болгарками, і з цього виходить зовсім інше звучання.

Роман Даніч - професійний тромбоніст. Свій інструмент він відклав і взяв у руки - сантехніку. Щоб почути мелодію, каже, тренувався чимало.

"З вигляду здається, що це все легко, просто. Насправді - це багаточасові репетиції. Це все дуже складно", - говорить Роман Даніч, музикант оркестру 8 навчального центру ДССТ.

Щоб витягти звук, довелося експериментувати. Зупинилися на такому способі.

"За рахунок вібрації самої труби. Ось виходить, коли по ній б'єш, йде вібрація звуку", - говорить В'ячеслав Остроух, музикант оркестру 8 навчального центру ДССТ.

Такими виступами вже вдалось здивувати Німеччину. Звідти повернулися переможцями конкурсу. Стали кращими серед військових оркестрів із сорока країн світу.

"Це вже про щось говорить. Люди стараються, віддаються своїй роботі повністю", - говорить Микола Смаль, начальник оркестру 8 навчального центру ДССТ.

Цього чернігівським винахідникам від музики замало. Незабаром планують доповнити шоу новим елементом - хочуть зіграти ще й зі зброєю.


http://podrobnosti.ua/2037723-31-05-2015-0930-sjuzhet-24.html

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.