Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 20:22:26

Зустріч у бібліотеці з головним редактором видавництва "Фонтан казок", письменником Іваном Андрусяком і дитячим письменником Олегом Чаклуном

21.05.2015   07:59Агенцiя

Письменник і головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк і найтаємничіший сучасний український дитячий письменник Олег Чаклун 15 травня завітали до Чернігівської міської центральної бібліотеки для дітей імені Олександра Довженка, щоб порадувати своїх маленьких читачів новими книгами.

Письменник Сергій Дзюба розповів про життєвий і творчий шлях Івана Андрусяка, якого він знає особисто і захоплюється його творами. Чернігівчани знайомі з творчістю Івана Михайловича не тільки з його книжок, а ще й з вистави «Як подружитися з Чакалкою», яка поставлена Чернігівським обласним театром ляльок імені Олександра Довженка за мотивами повісті-казки «Стефа і її Чакалка». Слід сказати, що твори Івана Андрусяка мають велику популярність серед дітей молодшого віку і в бібліотеці на книжкових полицях вони не затримуються.

Діти (учні 4 класу ЗОШ № 10) залюбки спілкувалися з письменниками. Адже у них багато спільного, та й пишуть автори для дітей і про дітей, тому у найменших читачів вони користуються неабиякою популярністю і любов’ю.

Письменники читали свої твори і жваво спілкувалися з допитливими шанувальниками їхньої творчості. Коли Івана Андрусяка запитали як давно він почав писати, то він відповів: «Я мріяв стати письменником відколи себе пам’ятаю. І перші свої вірші я створив тоді, коли ще не вмів їх записати».

Письменники не тільки презентували свої книги, а й книги видавництва «Фонтан казок». У подарунок бібліотека та її читачі отримали книги, серед яких і книга чернігівської письменниці (до речі, колишньої читачки бібліотеки) Оксани Куценко.

Наостанок Яковенко Анастасія, Таранов Богдан і Кондратенко Дарина продекламували власні вірші, чим дуже порадували гостей бібліотеки. Та найголовніше – маленькі читачі отримали заряд позитивної енергії і бажання прийти до бібліотеки, аби почитати нові книги улюблених авторів.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини