Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 15:01:17

Ветеран-афганець відкрив свою персональну виставку

17.02.2012   09:50

Учасник війни в Афганістані, художник Віктор Шульга відкрив свою персональну виставку у Чернігівському колегіумі. Його картини добре знають у Києві, Херсоні та за кордоном. Наразі 30 робіт представлені на виставці у Нью-Йорку.

Віктор Шульга

Віктор Шульга

Багато його полотен знаходиться у приватних колекціях. Хоча пан Віктор наш земляк, адже народився та виріс у селі Рудьківка, але свою творчість на батьківщині показав вперше. На його полотнах немає ніякої війни і про те, що було в Афганістані, не хоче згадувати. Йому більше до вподоби відображати те, що зігріє людське серце.
 
Друга професія художника — сценографія, Віктор створює костюми до різних вистав, які проходять у Національному академічному драмачному театрі імені І.Франка. Каже, у цьому йому допомагає погляд митця. Найкращий порадник та суворий критик — його дружина Алла.
 
Лариса Кужар — голова обласного комітету сімей загиблих в Афганістані — вражена картинами, на її думку, ці роботи здатні розтопити будь-якій лід.
 
Заступник міського голови Станіслав Віхров, який прийшов привітати художника, каже, дивлячись на ці картини, думками повертаєшся в дитинство, тобто у своє рідне село. Для відомого художника відкриття виставки у Чернігові перш за все це можливість побачити своїх друзів, з якими Віктор Шульга не бачився вже більше 10 років. А згадати є що.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=1892

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.