Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 20:48:35

Чернігів: давнє місто дружнє до природи і туристів

11.05.2015   11:10Агенцiя

Місто у 140 кілометрах від Києва може похвалитись давньою і історією. На огляд туриста пам'ятки часів Київської Русі і Чернігівського князівства.

Відповідно до історичних досліджень історія міста починається з 7 ст. н.е. і проте місцеві із гідною аргументаціє переконують приїжджих – їх місто давніше за столицю.

Сучасне місто, житлові райони, магазинчики і кав’ярні, органічно поєднуються древніми архітектурними пам'ятками.

Якщо ви приїхали в Чернігів, не вагаючись ідіть на оглядову екскурсію містом з гідом: по-перше, таким чином ви не лише побачите архітектуру, але і дізнаєтесь багато історій і легенд, якими пишаються місцеві, по-друге, підтримаєте місцевий туризм, адже кількість гостей міста суттєво зменшилась в останній рік (постійними відвідувачами раніше були росіяни, для яких місто ставало перевалочним пунктом дорогою до Криму).

Ми відвідали місто в березні, тому застали ще голі дерева, але можна впевнено сказати – влітку тут дуже зелено. Особливо в історичній частині, яку називають "Вал". Тут вас чекають мальовничі пейзажі Десни, парки і золоті бані храмів. Впадають в око і давні гармати: їх тут 12 і залишаються вони в місті з часів Петра І.
Привертає увагу велика кількість годівничок для білок та птахів: їх тут безліч.

Ще одна приємність – демократичні ціни як в готелях, так і в закладах харчування та таксі, а це вагомий аргумент для бюджетного туризму і «поїздок вихідного дня».

На вулицях ви почуєте переважно російську мову і дуже патріотичну українську риторику, тож вперед за новими враженнями і досвідом.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ