Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 20:02:53

Година мужності "Незламні воїни АТО" з Віталієм Задорожним

25.04.2015   08:11Агенцiя

23 квітня бібліотекою-філією №3 для дітей, бібліотекою-філією № 4 та Канадсько-Українським Центром було проведено годину мужності «Незламні воїни АТО». Захід проходив в рамках патріотичного проекту «Небесна Сотня. Пантеон» за сприяння управління культури Чернігівської міської ради.

В заході брали участь  учні 8 та 10 класів ЗОШ №27, викладачі школи мистецтв, користувачі бібліотек. На початку зустрічі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання та натхненно виконали Державний Гімн України.

Перед запрошеними виступив учасник АТО Віталій Задорожний («Вікінг»), який почав свій патріотичний шлях на Майдані. Цікаво та змістовно розповів про патріотизм наших воїнів на передовій та відповів на численні питання присутніх.

В ході зустрічі відбулась презентація збірки віршів «Хоробрі серця» Ніни Смолянко. В своїх творах вона передала власні переживання подій сьогодення в Україні.

Яскравим моментом була фотосесія. На згадку про зустріч присутні з великим задоволенням фотографувались у військовому спорядженні та подарували воїну прапор України, на якому написали уривки віршів Шевченка, Симоненка та найщиріші побажання перемоги.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини