Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 18:05:52

Молоді таланти Чернігова

10.04.2015   13:26

І знову гостинна зала музею-заповідника Михайла Коцюбинського зібрала шанувальників музичного мистецтва. Концертна програма, складена з творів молодих композиторів, прозвучала у рамках спільного творчого проекту музею та обласного філармонійного центру «Мистецькі зустрічі у музеї», який присвячений пам’яті Юлія Коцюбинського.

Як завжди, програма розпочалась зі спогадів про Ю.Коцюбинського. А потім фундатор молодої композиторської школи Чернігова Маргарита Демиденко представила присутнім творчість своїх учнів.

Студенти музичного училища ім. Л.Ревуцького Анастасія Ушакова та Дар’я Заводун виконали пісні «Я йду на смерть» та «Життя - театр». Анастасія Сисенко представила глядачам власну композицію «Думки та мрії зимового ранку».

Чудові композиції прозвучали у виконанні Алана Засєєва та Валентини Ляшенко(домра), Ірини Білик(фортепіано), Михайла Радченка(гітара), Артема Бриля(фортепіано), Євгена Дубовика(фортепіано).

Ансамбль гітаристів дитячої музичної школи №2 ім. Богословського під керівництвом Марини Мойсієнко виконав дві прекрасні композиції «Присвята» та «Іспанський танок».

Особливо зворушливо глядачі сприйняли виступи найменших учасниць концерту – юних флейтисток С.Опанасенко, А.Грібань, Л.Лесь, П.Бабич, які виконали композиції для дітей.

У програмі концерту прозвучали також вірші молодого поета Дмитра Мельниченка.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.