Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 лютого, 05:22:41

Дуелі в Чернігівському історичному музеї

13.02.2012   10:05Агенцiя

Виявляється жіночі дуелі не вигадка, а історичний факт. Цікаво, що в європейських країнах в 17 ст. жінки як засіб вирішення конфлікту обирали саме дуель. До того ж проходили вони без дотримання правил і були жорстокішими за чоловічі.

Про це і не тільки дізналися наші журналісти під час інтерактивної екскурсії в історичному музеї ім. Тарновського.

В наш час, аби зацікавити молодь вивченням історії, співробітникам музеїв доводиться відповідати сучасним вимогам і використовувати нові форми роботи, які дозволять не лише побачити старовинні речі, але й відчути атмосферу цілої епохи.

Проводити інтерактивні екскурсії чернігівські музейники навчалися за кордоном. Завдяки нідерландській програмі “Матра”, вони запозичили досвід відомих музеїв світу. Це й дозволило створити цілу низку власних проектів.

“Дворянський кабінет” став першим інтерактивним проектом історичного музею ім.Тарновського. Після “Дворянського кабінету” з’явився проект екскурсії у вітальні, а згодом і “Дуель”. Окремою темою для інтерактивних екскурсій був обраний Чернігів, а саме два періоди в нашій історії – 20-ті та 50-ті роки ХХст.

Під час таких екскурсій можна дізнатися багато цікавих речей та ще й потримати в руках справжню шпагу чи пістоль, побачити на власні очі як виглядав дуельний набір і не тільки. Духу того часу відповідають навіть костюми екскурсоводів про які подбали окремо, замовивши їх пошив.

Вже сьогодні співробітники музею Тарновського готують нові інтерактивні програми.

http://chodtrk.com.ua/?p=2142

Останні новини Чернігівщини

СБУ та ДБР затримали на хабарі начальника управління Держпродспоживслужби Чернігівщини 16:50

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки та Державного бюро викрили на корупції начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

У чернігівській гімназії № 31 коштом міжнародних благодійників відремонтували укриття 16:22

Укриття у 31-й гімназії Чернігова відремонтували в межах всеукраїнського благодійного проєкту Freedom Space, який реалізує благодійний фонд «Допоможемо разом», а фінансує міжнародний донор – Freedom Holding Inc.

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради 16:19

Співпраця з міжнародними партнерами. Ще один блок робочих питань сьогоднішньої загальноміської наради. Мова йшла про розвиток нових зв'язків і зміцнення існуючих.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові 16:16

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста.

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни

Піротехніки Чернігівщині продовжують вилучати вибухонебезпечні предмети сучасної війни 16:13

26 лютого розрахунками частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС відпрацьовано 4 залучення на території Іванівської, Новобасанської територіальних громад Чернігівського та Ніжинського районів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини